Witamy w katalogu-online 2018. Informujemy, że katalog jest wydrukowany w formie papierowej oraz dostępny na naszej stronie internetowej. Duża część towarów jest także dostępna w niniejszym panelu. Niniejszy panel służy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Umożliwia on podgląd naszych produktów i towarów, a także wysłanie zapytania do naszej firmy.NIE JESTEŚMY SKLEPEM INTERNETOWYM Dokonywanie zakupów i podgląd cen możliwe są wyłącznie dla naszych odbiorców. Informujemy, że nie dokonujemy sprzedaży na rzecz osób fizycznych, gdyż nasza firma nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Ceny w panelu są cenami netto. Dokumenty wygenerowane automatycznie przez niniejszy panel mają wyłącznie charakter orientacyjny i należy je traktować wyłącznie jako potwierdzenie otrzymania zamówienia.Minimalna sprzedaż dla większości artykułów to zgrzewka 5 pojedynczych opakowań.Minimum logistyczne wynosi 300 zł NETTO.
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Ostatnio oglądane
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer


JESTEŚMY IMPORTEREM I DYSTRYBUTOREM ARTYKUŁÓW KREATYWNYCH I HOBBYSTYCZNYCH.
DZIAŁAMY NA RYNKU POLSKIM OD ROKU 1999 STALE POSZERZAJĄC NASZĄ OFERTĘ. ZLECAMY TAKŻE PRODUKCJĘ ZARÓWNO W KRAJU, JAK I ZA GRANICĄ, STARAJĄC SIĘ UZUPEŁNIAĆ NASZ ASORTYMENT O MATERIAŁY WYSOKIEJ JAKOŚCI I CIEKAWYM WZORNICTWIE. WSPÓŁPRACUJEMY Z WIELOMA ODBIORCAMI W KRAJU JAK I ZA GRANICĄ.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.


Imformujemy, że nie zaopatrujemy osób fizycznych, a ten panel zamówień przeznaczony jest wyłącznie dla odbiorców hurtowych.

Podgląd cen oraz możliwość składania zamówień możliwa jest wyłącznie dla zalogowanych klientów

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY KILKA NOWOŚCI OSTATNIEGO OKRESUKlikając na obrazek można przejść na stronę z danym produktem


Jeżeli macie Państwo do nas pytania, prosimy przejść do formularza poniżej :

Imię i nazwisko:

Nazwa firmy lub instytucji

Telefon

E-mail

Treść wiadomościSerwis prowadzony jest przez Galeria Hobby sp. z o.o.
Aktualna Data: 2024-07-25 14:39
Data Ostatniej Aktualizacji: 2020-05-06
© GaleriaHobby Katalog. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.